диск

Краток опис:

Product Detail Normal Size Range:  D:1 — 120mm  ,  T:0.3 — 120mm Max.Disk:  D120 × T60mm  ,  D80 × T120mm Min. Disk:  D1 × T0.3mm Note:For Disk ,Not Allow Larger Outer Diameter With Too Think Thickness.Because The Great Brittleness Of SmCo Easily Cause Fracture When Assembly .  Please Consult Relevant Technical Or Sales For Much Details.


детали за производот

Тагови производ

детали за производот

Нормална големина опсег: D: D: 1 - 120мм, Т: 0.3 - 120мм
Max.Disk: D120 × T60mm, D80 × T120mm
Мин. Диск: D1 × T0.3mm

Забелешка : За диск, не дозволуваат поголеми Надворешен дијаметар со премногу Размислете Thickness.Because Големата Крутост на SmCo лесно да предизвика фрактура Кога на Собранието. Ве молиме консултирајте се со соодветните технички или продажбата за многу детали.


  • Претходно:
  • Следно:

  • Поврзани производи